CARBIVA - viegli šķīstoša aktīvā ogle

Moderns jaunākās paaudzes aktivētās ogles produkts ērtā iepakojumā. Salīdzinājumā parastajām aktivētās ogles tabletēm, CARBIVA piemīt daudz augstākas piesaistīšanas spējas, kas nodrošina augstāku efektivitāti. 

Lai panāktu vēlamo efektu, nav nepieciešams lietot sauju aktīvās ogles, bet pietiek ar vienu vai diviem maisiņiem CARBIVA granulu dienā. Granulas ir viegli šķīstošas ūdenī, kas atvieglo to uzņemšanu. Tām ir patīkama un viegli saldena garša, kas patiks kā bērniem, tā pieaugušajiem.

Carbiva iespējams iegādāties aptiekās visā Latvijā, internetā, kā arī no ražotāja: 


AKTĪVĀS OGLES IZCELSME

CARBIVA aktivētā ogle ir ražota no kokosriekstu apvalkiem. Tai piemīt unikālas īpašības, kas atbilst cilvēka organisma fizioloģiskajām vajadzībām. Ražošanas procesā ogle tiek sakarsēta līdz 1000 grādu karstumam, kas rada bišu šūnām līdzīgu struktūru ar ļoti lielu aktīvās virsmas laukumu.

Aktīvā ogle Carbiva

AKTĪVĀS OGLES SASTĀVS

Citas CARBIVA sastāvdaļas: saharoze, kartupeļu ciete; tragakants (emulgators); taukskābju magnija sāļi (pretsalipes viela). Tragakants un taukskābju magnija sāļi ir pievienoti nelielā daudzumā, lai panāktu labu granulu šķīdību ūdenī.

Visas sastāvdaļas CARBIVA sastāvā ir augu izcelsmes, tāpēc produkts ir piemērots lietošanai veģetāriešiem un vegāniem. Produkts nesatur saldinātāju, laktozes, konservantu vai aromātvielu.

Aktīvās ogles uzbūve

AKTIVĒTĀS OGLES LIETOŠANA

Piemērota gan bērniem, gan pieaugušajiem. Lietot pa vienam maisiņam 1 līdz 2 reizes dienā vai arī pēc ārsta vai farmaceita norādījumiem. Pirms lietošanas maisiņu atgriezt ar šķērēm, tā saturu iebērt karotē un izšķīdināt nelielā ūdens daudzumā. Pusaudži un pieaugušie var uzbērt maisiņa saturu tieši uz mēles, virsū uzdzerot šķidrumu.

Aktīvās ogles lietošana